Kurumsal Sayfalar / Hakkımızda

Güvenilirliği ve kalitesiyle Türkiye’deki kuaför mobilyası ve berber tezgahları üreticileri arasında önemli bir yere sahip olan Avrupa Kozmetik, sektöre adımını 2011 yılında attı. Yakaladığı tasarım çizgisiyle kuaför malzemeleri sektöründe adından sıkça bahsettirir oldu.

Son yılları kurumsallaşan yapısı ve yenilenmiş üretim tesisi ile karşılayan Avrupa Kozmetik, kısa dönemde kuaför mobilyalarına odaklanmasının ardından, kuaför koltuğu üretimini de devreye aldı. 2013’te yeni ve modern bir tesis kuran Avrupa Kozmetik, üretmiş olduğu tüm ürünleri, iç piyasaya dağıtmakla beraber başta Avrupa Birliği ve Ortadoğu ülkeleri olmak üzere pek çok dünya ülkesine ihraç eder hale geldi.

Enerjisini çalışanlarının ve müşterilerinin memnuniyetinden alan Avrupa Kozmetik, tüm ürün ve hizmetlerini, kurum kültürünün temelini oluşturan kalite ve güven unsurları doğrultusunda sürekli öz denetimden geçiriyor. İç ve dış piyasada satış sonrası hizmeti üst düzeyde tutup müşteri memnuniyetini sürekli kılarak, AVRUPA KOZMETİK isminin kalite ile birlikte anılmasını sağlamak öncelikli hedefi olmuştur.

Avrupa Kozmetik, kuaför mobilyalarının bulunduğu her alanda var olma hedefiyle faaliyetlerini sürdürüyor.

Enerjisini Müşteri Memnuniyetinden Alan Bir Marka: AVRUPA KOZMETİK
Vizyon : Yenilikçi ve ödüllü tasarımlarla, kullanışlı ve kaliteli ürünlerle kuaför sektörünün her alanına yeni bir boyut katmak; rekabetçilik anlayışı ve takım ruhuyla sektörün lider mobilya markası olmak.
Misyon : Sürdürülebilir ürünleri ve hizmet kalitesiyle, kuaför salonlarının her alanına yeni soluk getiren, dünyaya değer katan marka olmak.
Avrupa Kozmetik’in İş Etiği
  • Taahhütlerine bağlı kalarak çalışmayı prensip edinmiştir.
  • Yükümlülüklerini zamanında yerine getirmeye, adalet ve saygı kavramları çerçevesinde hareket etmeye önem verir.
  • Takım ruhu ve ekip çalışmasının önemine inanır, faaliyetlerini bu doğrultuda sürdürmeye özen gösterir.
  • Kurum içi ve dışı paydaşlarıyla etkili iletişim kurmaya önem verir.
  • Müşterilerini dinler, ihtiyaçlarını en kısa zamanda karşılamak için çaba gösterir.
  • Yeni fikir, tasarım, ürün ve hizmet geliştirmeyi, rekabetin temel dayanağı olarak görür.
  • Sürdürülebilirlik felsefesiyle, çevreye ve insana saygılı üretim anlayışına sahiptir.
Değer Mühendisliği ve Berber Tezgahları

Müşterilerimize fiyat/kalite dengesi en yüksek ürünleri sunabilmek için, tüm süreçlerimizde değer mühendisliğini benimsiyoruz.

Ürünlerin kalite ve dayanıklılığını geliştirirken, maliyetlerini azaltmayı hedefliyoruz.

Geçmişin etkilerini yok etmeden, geleceğin ihtiyaçlarını tanımlayarak bu doğrultuda hareket ediyoruz.

Müşterilerimize projeleri için, geniş kapsamlı teknik destek sunuyoruz.

Kuruluşumuzdan bu yana, pazarın değişen ihtiyaçlarını yakından takip ediyor, geniş bir hizmet ağıyla, müşterilerimizin gelişen taleplerini en yüksek kalitede karşılıyoruz.

Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürün ve hizmetleri, kurum kültürümüzün temelini oluşturan kalite ve güven unsurları doğrultusunda sürekli öz denetimden geçiriyoruz.

  • Hakkımızda Logo
alt